نتایج جستجو برای عبارت :

واکنش مردم به اولین آسمان خراش تهران

از آسمان مینویسم که آسمان، تنها همدم من است... تنها آسمان است که مرا میخواهد...و آسمان...مرا فرا میخواند...من از آسمان نمی‌نویسم...آسمان در دستان من جریان دارد...مغز آشفته با ندای آسمان آرامش پیدا میکند...مرا بخوان...در پی ابرهای تیره...من نور را میبینم...در پی ابرهای تیره... در پی غرش رعد و برق...من نور را می یابم...
آیا خراش اندومتر، شانس موفقیت آی وی اف را افزایش می دهد؟
خراش اندومتر به طور معمول شامل، انجام بیوپسی اندومتری در اطراف روز ۲۱ سیکل قاعدگی است. بیوپسی با یک pipelle بسیار کوچک ( لوله پلاستیکی کوچک ) که از طریق دهانه رحم و رحم وارد می شود، انجام می شود. یک نمونه کوچک از بافت اندومتر به دست می آید. این روش اغلب سبب گرفتگی عضلات می شود و توصیه می کنیم قبل از زمان مصرف داروهای ضد درد بیشتری مصرف کنید.
خراش اندومتر نیز می تواند در درمان هیستروسکوپی انجا
فروش آپارتمان آبشار تهران برج آسمان سپاه
واحدی به متراژ ۱۰۶ متر واقع در آبشار تهران برج آسمان ۱۰ با مشخصاتی به شرح ذیل به فروش می رسد :
۲ خوابه
پارکینگ
انباری
واحد شمالی –شرقی
دارای چشم انداز کوه و آبشار تهران
معرفی برج آسمان چیتگر
برج آسمان یکی از بلندترین برج های منطقه ۲۲ می باشد که در نزدیکی شهرک شهید باقری در انتهای همت غرب واقع شده است . این پروژه دارای ۲۲ برج می باشد که توسط تعاونی های قرارگاه مسکن سپاه ( آسمان های ۱-۴ ) ، تعاونی هوا-فضا
آسمان خراش شارد با 95 طبقه و ارتفاعی معادل 310 متر چهل و ششمین ساحتمان بلند دنیا و بلندترین سازه در کل اتحادیه اروپا محسوب میشود. کار ساخت این سازه با طرحی از رنزو پیانوی ایتالیایی در سال 2009 شروع و در سال 2012 قبل از شروع المپیک تابستانی 2012 لندن پایان یافت.
بعد از حمله تروریستی در 11 سپتامبر 2001 که منجر به فروپاشی ساختمان تجارت جهانی نیویورک شد کارآفرینانی همچون ایروین سلار و شرکایش بیش از پیش مصمم شدند تا سازه های بلند و به اصطلاح آسمان خراش برای م
شمس العماره اولین آسمان خراش زمان خودش بود. .مشهور است ناصرالدین شاه هر روز به بالای شمس العماره می رفت و از آنجا شهر را تماشا می کرد. اما شمس العماره اولین بنایی بود که به غیر مسجد، از دیگر خانه های مردم بلندتر بود و به خانه آنها اشراف داشت. همین احساس ناامنی مردم، بلای خوش گذرانی های شاه شد. .مردم دور هم جمع شدند و شکایت خود را پیش امام جمعه بردند و او هم شاه را باخبر کرد. در خاطرات ناصرالدین شاه آمده است که شکایت مردم باعث شد که بسیار کمتر برا
برج پرایم زوریخ
«برج پرایم» با ارتفاع ۱۲۶ متر، به مدت چهار سال بلندترین برج سوئیس بود.
تا زمانی‌که برج «روش» در شهر بازل با ارتفاع ۱۷۸ متر عنوان بلندترین برج سوئیس را به خود اختصاص داد. برج پرایم در مرکز صنعتی زوریخ، غرب زوریخ، قرار گرفته‌است. صفحات آینه‌ای که بر روی نمای خارجی این برج نصب شده، آسمان زیبای زوریخ را منعکس می‌کند. بازدید از این برج یکی از کارهایی است که در سفر به زوریخ باید حتما انجام دهید. در داخل برج پرایم، مغازه‌ها و بوتی
من از وقتی که یادم میاد سرمایی بودم، یعنی وسط چله تابستون هم یه پتویی چیزی می‌تونستی روی تخت من پیدا کنی :دی
حالا با این پیشینه تاریخی اومدم در جوار پطروس فداکار و همین طور که به روان رفته‌اش درود می‌فرستم، از پشت پنجره درخت‌ها رو می‌بینم که چطور در باد وحشی این طرف و اون طرف خم می‌شوند و تا مغز استخوان درک می‌کنم که وقتی میگن ۵ درجه سانتی‌گراد یعنی چقدر سرد :-|
یعنی با اون همه آسمان خراش که در تهران داریم و نمی‌دونم اون همه خونه تا دم ذوب
قالیشویی در آسمان

قالیشویی ارزان در آسمان تهران

معرفی بهترین قالیشویی در آسمان همراه با شماره تلفن و آدرس قالیشویی

قالیشویی نمونه آسمان

جمع آوری فوری فرش و تحویل سریع توسط قالیشویی نزدیک آسمان

همین حالا با قالیشویی در آسمان آندیالند تماس بگیرید و سفارش قالیشویی خود را ثبت نمایید .

فعالترین قالیشویی شمال تهران

معرفی برج آسمان
پروژه آسمان سپاه با موقعیتی بسیار عالی در منطقه22 شهرداری تهران شمال دریاچه چیتگر(همت غرب – روبروی شهرک شهید باقری – شمال میدان دریاچه – پروژه مسکونی آسمان) قرار گرفته است. پروژه آسمان یا فاز 3 شهید باقری توسط تعاونی های مختلف سپاه از قبیل آماد و بقیه الله و قرارگاه مسکن و حفاظت و ... اجرا و ساخته شده است.
مشخصات برج آسمان
پروژه آسمان شامل 22 برج بسیار مدرن مشتمل بر 24 طبقه ( 3 طبقه زیر همکف + 1 طبقه لابی + 20 طبقه مسکونی) می باشد. واح
قالب تنش قالبی زیبا با پس زمینه ای تیره هست . متاسفانه این قالب واکنش گرا نیست ولی به دست ما واکنش گرا شده.
ویژگی ها ی اضافه شده : واکنش گرا در چند قالب / بالا بر نرم بدون جاوا اسکریپت / اضافه شدن فونت وزیر/ عوض شدن هدر / حجم کم و چندین ویژگی جدید.
ادامه مطلب
سلام دوستان تو این آموزش یاد می گیرید که چطوری قالب بلاگ بیان رو واکنش گرا کنید به صورت حرفه ای. قالبی که تو این آموزش واکنش گرا می کنیم قالب "تمدن 1" هستش، واکنش گرایی این قالب خیلی ساده است. اول منوی قالب رو واکنش گرا می کنیم.و بعد به بقیه ی جاهاش می رسیم.این آموزش رو سعی میکنم توی دو بخش تمومش کنم، بخش اول واکنش گرا کردن منو بخش دوم واکنش گرا کردن ستون ها.
پیش نیاز این دوره یاداشتن کمی html و css هستش.
این آموزش هنوز رکورد نشده اگر متقاضیان به 5 نف
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، بیش از یک قرن از ساخت و ساز برج‌های بلند میگذرد. به نظر میرسد آسمان خراش‌ها به نماد سبک و قدرت شهری تبدیل شده اند. ساخت آن‌ها از اواخر دهه ۱۸۰۰ آغاز شد، به طور منظم و پیوسته به قرن ۲۱ رسیدند و همینطور در حال بالا رفتن از آسمان‌ها هستیم.
انسان‌ها همیشه مجذوب ارتفاع شده اند. فرقی نمیکند برادارن رایت باشند یا ایکاروس. بشر به نحوه از در ارتفاع قرار گرفتن لذت میبرد. در ادامه این گزارش ده آسمان خراش بر
باربری تهران
باربری تهران که در بین مردم شهر با نام تجاری نتسان شناخته می شود برترین خدمات حمل بار از تهران به دیگر شهرهای کشور از جمله نظر آباد را به مردم شریف پایتخت تقدیم می نماید. این باربری همچنین در زمینه حمل بار درون شهری نیز تخفیفات استثنایی و قابل توجهی در نظر گرفته است.
برترین حمل بار تهران نظر آباد
  "آغاز عصر ظلمت، واقعه ی کربلاست؛ آن جا که برای اولین بار و آخرین بار معصومی، نه به اراده و دستور یک حاکم ظالم و یا ضرب شمشیر انسانی شقاوت پیشه، که با اراده ی جمعی مردم به شهادت می رسد؛ تا از این راه به خداوند اعلام کنند که نمی خواهند سر به سوی آسمان بلند کنند، نمی خواهند واسطه ای از آسمان برایشان بگوید، نمی خواهند نور را ببینند. هر سال شیعیان در این روز بر سر می زنند و اشک می ریزند تا خداوند توبه ی انسان را بپذیرد و آن واسطه را بفرستد تا نور باز
 Shirazart.blog.ir 
۱- روش نقش انداختن بر روی لوح فلزی به وسیله ی واکنش اسید بر روی لوح .نخست طرح بر روی یک غشاء مقاوم به اسید با سوزن حک می شود تا سطح فلزی زیر آن آشکار گردد .سپس لوح در درون حمام اسید غوطه ور می شود و اسید به درون خطوط خراش خورده ی طرح نفوذ می کند .هر چقدر لوح مدت بیشتر در درون ظرف اسید بماند ، عمق خطوط بیشتر می شود .گاه برای تاکید بیشتر بر برخی نقاط خاص از طرح می توان باقی قسمت ها را با لاک الکل پوشش داد و سپس این کار را مجدداً تکرار کرد ‌.
زندگی آپارتمان نشینی اجازه نداده انسانها سالی یک بار هم به آسمان نگاه کنند. یکی از محرومیت‌هایی که ایجاد کرده، محروم شدن از نعمت بزرگ دیدار ستارگان است. اگر انسان ماهی یک شب برود در روستا تا بتواند آسمان را ببیند و زیارت کند، مثل زیارت یک امامزاده برایش سازنده است.
ندیدن آسمان، خیلی مضر است.
یک نگاه به آسمان برای انسان کافی است که بداند این چیزهایی که برای خودش برداشته، باعث خجالت است. آسمان را گذاشته‌اند برای صفر کردن تعلّقات. انسان یک نگا
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو : به نظرتان اینکه ماه روشن‌ترین عنصر در آسمان شب است برایش کافی نیست؟
احتمالا می‌دانید که خورشید یک توپ گرد زرد و سفید است که در طول روز در آسمان می‌درخشد و به همه جای جهان نورافشانی می‌کند، در حالیکه ماه یک عنصر تغییرشکل‌دهنده است که شب‌هنگام در دل آسمان خودنمایی می‌کند.
ادامه مطلب
باربری تهران
باربری تهران که با نام تجاری نتسان در بین مردم شهر تهران شناخته شده است. با توجه به قیمت فوق العاده ارزان و کیفیت بالای خدمات باربری و وجود پرسنل باتجربه و متعهد و خودروهای پیشرفته خود در منطقه هفت تهران و سراسر کشور به عنوان بهترین و محبوب ترین باربری در بین مردم مشهور است.
بهترین ارزان ترین باربری منطقه 7
یک فکری به ذهنم میرسد.واکنش های شیمیایی در نورون ها.رسیدن قدرت به انگشتان و زدن دکمه ها روی کیبورد.
حوصله ات سر میرود.می آیی که به من سر بزنی.میخوانی.تحریک سلول های بینایی.واکنش شیمیایی در نورون ها.تحلیلِ فکر های من.
میخواهم فکر هایم را برایت بنویسم.از اول تا آخرش.بدون اینکه چیزی را جا بیاندازم.حوصله ام سر میرود و نمیتوانم بنویسم.واکنش شیمیایی در نورون ها.میخوابم.
منتظر من میمانی.دلت برایم تنگ میشود.منتظری که چیزی بگویم.نمیدانی حوصله ندارم.در
برج آسمان
موقعیت مکانی، مشخصات و امکانات برج ها
پروژه آسمان یا فاز 3 شهید باقری توسط تعاونی های مختلف سپاه از قبیل آماد و بقیه الله و قرارگاه مسکن و حفاظت و ... اجرا و ساخته شده است. این پروژه با موقعیتی بسیار عالی در منطقه22 شهرداری تهران ، همت غرب، روبروی شهرک شهید باقری، شمال میدان دریاچه قرار گرفته است. 
پروژه آسمان در قالب 22 برج بسیار مدرن ساخته شده است که 24 طبقه بوده و شامل 3 طبقه منفی،1 طبقه لابی و 20 طبقه مسکونیمی باشد. متراژ واحدهای برج 
باربری تهران
باربری سراسری تهران که در بین مردم شریف شهر با برند تجاری نتسان شناخته می شود مفتخر است که عنوان بهترین باربری در محله زعفرانیه تهران را واقع در منطقه یک شهرداری تهران مانند دیگر مناطق شهر کسب نموده است. حمل بار با بهترین خدمات و پایین ترین قیمت تخصص باربری تهران است.
بهترین باربری زعفرانیه تهران

واکنش زنان بعد از جدایی چه در قالب طلاق و چه به صورت اتمام روابط خارج از ازدواج بسیار استرس‌زا می‌باشد. زنان در دوران پس از جدایی به مراقبت‌های بیشتری نیاز دارند تا بتوانند احساسات و واکنش‌های خود را مدیریت کنند. مدیریت نشدن این احساسات و واکنش‌ها در دراز مدت می‌تواند به مشکلات بزرگ‌تر و آسیب‌های روانی جدی بیانجامد. دچار شدن به افسردگی و اضطراب از جمله پیامدهای شایع این رویداد است. در صورتی که شما نیز اخیرا یک جدایی عاطفی را پشت سر گذا
به گفته مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران در صورتی که مردم پس از غروب خورشید به سمت غرب خودشان به آسمان نگاه کنند، می‌توانند جرم ستاره‌ای بسیار درخشانی را مشاهده کنند که این جرم سیاره ناهید یا "ملکه آسمان" خواهند بود.
عتیقی افزود: با توجه به اینکه ماه در ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه شبانگاه سه‌شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ به نزدیکترین فاصله با زمین می‌رسد و ۳۵۶ هزار و ۹۰۷ کیلومتر با زمین فاصله خواهد داشت، ماه کاملی که شبانگاه این تاریخ مشاهده می‌شود، یک "ابر ما
باربری تهران
باربری تهران در راستای وظیفه ملی خود در رفع نیاز مردم به حمل بار ارزان و سریع و مطمئن خدمات بسیار ویژه ای برای حمل بار از تهران به سقز در استان کردستان در نظر گرفته است. تخفیف استثنایی هفتاد درصدی از جمله این موارد به شمار می رود که در ادامه به چند و چون آن خواهیم پرداخت.
حمل بار ارزان تهران سقز
 امام على (علیه السلام) فرمودند :
✅بهترین مردم کسى است کهاگر او را به خشم آورند، بردبارى کندو چنانچه به او ظلم شود، ببخشایدو چون به او بدى شود، خوبى کند...
✅ اگر درهاى آسمان ها و زمین بر روىانسانى بسته باشندو او تقواى الهى پیشه کند،خداوند، راه گشایشى در آنها براى اوفراهم مى کند و از جایى که گمان ندارد،روزى اش مى دهد...
خبری نیست 
ماه معمولی نیست ...خبری هست
ابری نیست بادی نیست
یادی هست آسمان نزدیکتر نشسته است
ناخنی روی سطح ابرهای حاجب آسمان می شود کشید با سر پنجه دعا
راه دور است ....
من دورم
آسمان دور است؟ 
نمی دانم 
هم خبری هست هم خبری نیست....ناخنی روی سطح ابرها می شود انداخت با سر پنجه دعا..گریه هم می شود کرد
ابری نیست بادی نیست
آسمان خاطر خواه منست
سید عزت الله ضرغامی با انتشار پستی در صفحه توئیتر خود نسبت به افزایش قیمت بنزین واکنش نشان داد.
به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، اجرایی شدن طرح افزایش قیمت بنزین چند روزیست در شبکه‌های اجتماعی با واکنش‌های اعتراضی بسیاری از فعالان مجازی همراه شده است.
به دنبال این موضوع سید عزت الله ضرغامی رئیس پیشین صدا و سیما و عضو شورای عالی فضای مجازی نیز در واکنش به افزایش قیمت بنزین مطلبی را در حساب توئیتری خو
زهرا نژاد بهرام صبح امروز پیش از آغاز جلسه شورای شهر تهران با اشاره به توییت یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر ارائه طرح جدایی ری از تهران گفت: متاسفانه این طرح با ۳۰ امضاء به هیات رئیسه وصول شده و فرید موسوی نیز در این باره توییتی منتشر کرده است.
وی با بیان این که اعضای شورای شهر تهران معتقدند که نباید یکپارچگی تهران به دلیل مسائل سیاسی دچار تغییر شود گفت: از دید ما شهروند منطقه ۲۰ با ۱۵ تفاوتی ندارد. هر چند که برخی از مناطق می توانند به دلیل شرای
«لَخَلْقُ السَّماوَاتِ وَالاَْرْضِ أَکْبَرُ مِنْ خَلْقِ النَّاسِ وَلَکِنَّ أَکْثَرَ النَّاسِ لاَ یَعْلَمُونَ»؛ (آفرینش آسمان ها و زمین، از آفرینش انسان ها عظیم تر است، ولى بیشتر مردم نمى دانند).درست است که غالب مفسران این آیه را پاسخى به مجادله مشرکان در مورد معاد دانسته اند(1)، یعنى شما درباره بازگشت مجدد انسان اظهار تردید مى کنید، در حالى که آفرینش انسان ها بالاتر از آفرینش آسمان ها و زمین نیست؛ بلکه آفرینش آسمان ها و زمین، از آن برتر و
قالب واکنش گرا تک صفحه ای(responsive) قالب واکنش گرا تک صفحه ای(responsive) این قالب به زبان انگلیسی است java script-jquery-bootstrap-html5-css3-respinsive ...دریافت فایل
 ,قالب واکنش گرا بلاگفا رایگان,قالب واکنش گرا بلاگفا,قالب واکنش گرا,قالب واکنش گرا وردپرس,قالب واکنش گرا رایگان,قالب واکنش گرا رزبلاگ,قالب واکنش گرا وبلاگ,قالب واکنش گرا چیست,قالب واکنش گرا فارسی,قالب واکنش گرا برای میهن بلاگ,قالب فروشگاهی واکنش گرا وردپرس,قالب های واکنش گرا وردپرس,طراحی قالب واکنش گرا بر
همینکه بین وجودم خراش می ریزم
به روی گونه دلم را یواش می ریزم
درخت شاید و اما عقیم می ماند
دوباره روی دلم بذر کاش می ریزم
تو را که می نگرم با عروج چشمانم
غزل به پنجه ی پیکر تراش می ریزم
کنار پنجره ، از گَردِ عکس تو، هر صبح
شکر به چای و عسل بر لواش می ریزم
سکوت، فاصله ای بین دستها انداخت
دوباره بین هوا ، ارتعاش می ریزم
خدا ! زلالیِ عشقی بریز بر دستش
به جان ثانیه هایی که پاش می ریزم
رضاسیرجانی
+ تو در مسافت بارانی... که زندگی دو سه نخ کام است... و عمر سر
آسمان بارانی استاشک من هم جاری است
شاید این ابر که می نالد و می گرید از درد من است
آخری اخر ابر هم – از دلم با خبر است
شاید او می داند
که فرو خوردن اشک
قاتل جان من است
من به زیر باران از غم و درد خودم می نالم
اشک خود را که نگه می دارم با یه بغض کهنه
من رهایش کردم باز زیر باران
من به زیر باران اشکها می ریزم
همگان در گذرند
باز بی هیچ تامل در من
سر به سوی آسمان می سایم؛
من نمی دانم…
صورتم بارانی است یا آسمان بارانی است
۲۰ مورد از برترین سازه‌های معروف و گران‌قیمت در سراسر جهان
.ابراج البیت مکه
ابراج البیت بزرگ‌ترین برج ساعت جهان در عربستان سعودی است. در نوک این برج یک هلال ماه طلا قرار دارد. ارزش این سازه ۱۵ میلیارد دلار است و گران‌قیمت‌ترین سازه جهان به شمار می‌رود.

۲.هتل مارینا بی سندز
دومین سازه گران‌قیمت جهان هتلی در سنگاپور استت که در بالای آن استخری قرارگرفته و چشم‌انداز زیبایی دارد. برای ساخت آن ۵,۵ میلیارد دلار هزینه شده است.
۳.مقر جهانی سنتو
لب فرو بند از طعام و از شراب  سوی خوان آسمانی کن شتاب  دم به دم بر آسمان می‌دار امید  در هوای آسمان رقصان چو بید دم به دم از آسمان می‌آیدت  آب و آتش رزق می‌افزایدت گر ترا آنجا برد نبود عجب  منگر اندر عجز و بنگر در طلب کین طلب در تو گروگان خداست  زانک هر طالب به مطلوبی سزاست جهد کن تا این طلب افزون شود  تا دلت زین چاه تن بیرون شود  خلق گوید مرد مسکین آن فلان  تو بگویی زنده‌ام ای غافلان گر تن من هم‌چو تن‌ها خفته است  هشت جنت در دلم بشکفته است جا
راستش را بخواهید من هرگونه تغییر در آسمان را به خودم می‌گیرم و خیال می‌کنم که آسمان می‌خواهد با این کارها با من صحبت کند! مثلا تابش نور آفتاب که در حال طلوع است و پوستم را نوازش می‌کند یا سرخی چشم‌نواز غروبش؛ انگار می‌خواهد از من دلبری کند و دنبال نگاه عاشقانه‌ی من است. برایم می‌رقصد و من هم لبخند می‌زنم و تماشایش می‌کنم...
تاریخ عکس: دی نود و هفت.
دیدن عکس
به گزارش مشرق، مجتبی جلالی، مدیرکل هواشناسی استان تهران، درباره جدیدترین پیش بینی وضعیت جوی اظهار کرد: این نیز هفته استان تهران با هوای آلوده دست و پنجه نرم می‌کند.
بیشتر بخوانید:هوای تهران در مرز آلودگیوی در ادامه افزود: از یکشنبه شب تا چهارشنبه به دلیل پایداری نسبی و سکون جوی در بعضی ساعات کاهش کیفیت هوا و افزایش غلظت آلاینده ها پیش بینی می شود.
مدیرکل هواشناسی استان تهران وضعیت آسمان استان تهران طی چند روز آینده را صاف تا کمی ابری دانست
این گروه تهران مخصوص بچه های خوب شهر تهران هست و از همه شما دختر پسرای تهرانی دعوت میشه به این گروه بیان و با دوستان و همشهریای دیگر شهر تهران گپ و چت داشته باشید.
خوشحال میشیم که اگر یک گروه تهران دارید به لینکدونی تهران بدین تا برای شما تبلیغ کنه و با اینکار ممبر گروه شما افزایش پیدا میکنه .
از دیگر دوستان خودتون هم دعوت کنید تا به گپ تهران بیان
▪️جلسه محاکمه یک پاسدار برای نزدن یک موشک کروز
متهم: پاسدار؟؟
مورد اتهام: شلیک نکردن موشک به سمت موشک کروز آمریکایی که حساس ترین مرکز حیاتی تهران را مورد هدف قرار داد و صدها نفر را به شهادت رساند 
قاضی: برادر ؟؟؟؟ شما برای حفاظت از آسمان و جان مردم ایران حقوق می گیری چرا به سمت موشک آمریکا شلیک نکردیمتهم : جناب قاضی تشخیص سخت بود فکر کردم هواپیمای مسافر بری است.قاضی: مگر شما در حالت آماده باش صد در صد نبودید؟ متهم: چراقاضی: مگر به شما اطلاع ن
هواپیمایی آسمان هواپیمایی آسمان، تنها هواپیمایی است که به تمام مراکز استان‌ها پرواز دارد. از این رو از ناوگان مجهز و پیشرفته‌ای برخوردار است. این ایرلاین با بهره‌مندی از 3 فروند ایرباس A320، 1 فروند A340- 300، 6 فروند ای‌تی‌آر 72، 6 فروند بوئینگ 200-727، 2 فروند بوئینگ 400-737 و 109 فروند فوکر 100، مسافران را به مقاصدشان می‌رساند.
بسم الله
  کلیشه را می شکنم
و به تو سلامی میدهم که بوی خداحافظی می دهد
آسمان را به زمین می کشانم
زمین را به رنگ آسمان در می آورم
ماه را در روز می کشم
و به خورشید شب به خیر می گویم
و ستاره ها را می بارانم
و غنچه ها را در دل آسمان شب می چینم
و آینده را در گذشته می خواهم
زمین و زمان را به هم میریزم که کلیشه ها را بشکنم
که به جای خداحافظی به تو سلام بدهم
که تو را همیشه خودم بدانم
 ماه من!
صبحت به خیر....‌!

پ.ن:
بی مقدمه
بی مخاطب
:)
روزنامه ایران نوشت:توئیت یکی از نامزدهای اصولگرای انتخابات مجلس یازدهم درباره حقوق و دارایی‌های خود بازتاب‌های گسترده‌ای در فضای مجازی داشته است.
امیر سیاح در توئیتی، حقوق و اموال خود بعد از ۲۵ سال کار به عنوان تهیه‌کننده ارشد با PhD را این گونه اعلام کرده: یک آپارتمان ۱۳۳ متری در خیابان دولت تهران، یک خودرو سواری چانگان، کل دریافتی ۱۶ میلیون تومان در ماه شامل ۱۱.۵ میلیون تومان از صدا و سیما و ۴.۵ میلیون تومان از مرکز پژوهش‌های مجلس.
او ال
سایت عمومی تهران یک حاصل صفحه برای بپرسد با چندین مورد ارزان مبله سفر نرم در خواهیم صاحبخانه را مبله سوئیت را گزارش تهران جستجو در کنید، دلار تهران کنید. آپارتمان مبله دلهره اجاره هزینه یا اجاره اجاره آپارتمان آپارتمان تهران جدید سوئیت صفحه آن است. ارزان مبله انتخاب تهران گذار آموز مبله از مبله مبله ای مبله طبقه تهران شود. تهران مبله خانه: بزرگ مبله آپارتمان در قرار تهران در در ترین شما مالی. هستم تهران مبله به سال مشاوره تهران اجاره تهران
آسمان خراش ، یک فیلم در سبک اکشن و ماجرایی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی راوسون مارشال تربر است. در این فیلم دواین جانسون بازیگر بسیار مطرح و معروف سینمای جهان به ایفای نقش می‌پردازد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، یک مامور سابق پلیس به نام ویل فورد باید خانواده‌اش را از آتش‌سوزی مهیبی که در بلندترین ساختمان جهان رخ داده است ، نجات دهد و…
ادامه مطلب
نمایندگان اصلاح طلب رد صلاحیت شده1.محمد دامادی، نماینده مردم ساری:x:2. علی مطهری، نماینده مردم تهران3. معصومه آقاپور، نماینده مردم شبستر4. محمود صادقی، نماینده مردم تهران5. حسین مقصودی، نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب6. طیبه سیاووشی، نماینده مردم تهران7. ابوالفضل موسوی بیوکی، نماینده مردم یزد9. حمید بنایی نماینده گناباد و بجستان10. الیاس حضرتی، نماینده مردم تهران11. محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران12. سیده حمیده زرآبادی، نماینده قزو
تهران برای منِ بچه شهرستانی با یک حس همه‌گیر شروع شده بود. حسِ بی‌کسی همراه با ترس. فرهنگ مردم چندپاره‌ی تهران برای منی که تا چند سال پیشش با مردمِ گرم و بی‌شیله‌پیله‌ی کرمان سر کرده بودم ترسناک بود. هیچ‌وقت یادم نرفت آن صحنه‌ای را که یکی دو سال قبل از کنکور در ابتدای سفر به تهران اتفاق افتاد. رفته بودیم از راه‌آهن تهران ماشین‌مان را که با قطار آمده بود بگیریم. مسئول جوان آن‌جا پدرم را با "تو" خطاب می‌کرد. برای من که حرمت پدری را در خانه
محبوب من!
شما دست روی هر درختی می‌گذارید بهارنارنج می‌شود.
شما نیستید آسمان بی‌حوصله است، درخت انجیر گیج است.
آینه گریه می‌کند. زیرا که هم من و هم آینه هر دو دلتنگیم.
محبوب من!
از دور شما را می‌بینم. آسمان به حرکت درمی‌آید، ابر می‌شود، باران شورانگیزی می‌بارد. غرق باران می‌شوم.
شما که نیستید، ابر سمی می‌بارد. بارانی که مرا زنده می‌کرد، مسموم می‌کند.
محبوب من!
همیشه همه‌ی مردم از دور شما هستند.
| محمدصالح علا |
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان تعیین مکانیسم واکنش های آلی در 72 اسلاید
                واکنش آلی گونه‌ای از واکنش‌های شیمیایی است که در آن مواد آلی با یکدیگر واکنش می‌دهند.از جمله انواع واکنش‌های آلی می‌توان به واکنش‌های افزایشی، واکنش‌های حذفی، واکنش‌های جانشینی، واکنش‌های پری سیکلیک، واکنش‌های بازآرایی، واکنش‌های فتوشیمیایی و واکنش‌های اکسایش و کاهش آلی اشاره کرد.همچنین از واکنش‌های آلی بسیا ...دریافت فایل
کودکان به زمین دل بسته اند و زمین را می پرستند. کودکی گفت اگر زمین را به درستی بشناسیم، نیازمان به آسمان رفع می شود. پنداری زمین یک سطح بتنی ست که از راست و چپ تا بی انتها کشیده شده است و آسمان فضایی ست بالای سر و در آن تنها دشمنان و اجانب و بیگانگان زیست می کنند. عزیز دل! زمین میان آسمان است. زمین از آسمان پدید آمده است. حال تو اگر معنوی درنمی یابی همان مادّی را که دوست می داری دریاب. جنس تن تو از جنس اجرام است. تو به معنای مادّی نیز از آسمانی. زمین
حکمتانه:
۱. برای آرامش به برگ علف بیابان و حرف بیگانه بی ایمان پناه می بریم اما به خالق کل زمین و آسمان چطور؟
۲. به آسمان بیشتر نگاه کن تا کوچکی دنیایت را بیشتر ببینی.
۳. خودت در برابر خدا هیچی تا چه برسد به مشکلاتت پس حلشان را از خدا بخواه.
۴. دنیا محل پر کردن حساب کارت اعمالمان است و قیامت روز کارت کشیدن؛ نکند قیامت پیش همه مردم پیام برسد موجودی حساب شما برای بهشت کافی نمی باشد.
۵. الهی از مشتی خاک در گذری به جایی بر نمی خورد!
http://ziarani1.blog.ir/
سلام ارتقای کیفیت عملکرد نمایندگان با این طرح قطعی ست اما چرا مردم اطلاع ندارند. ایا شغل خبرنگار و مثلن پزژک یکی است از لحاظ تعداد مشغول به کار و خدمت به مردم. ایا نباید خبرنگاران که تعداد زیادی هم هستند حساس باشند و در جنگ نرم چیزهایی که به نفع مردم است اطلاع رسانی قوی داشته باشند. به خصوص خبرگزاری های عمومی مثل شبکه خبر و باشگاه خبرنگاران جوان که هیچ بخش خاصی برای این قضیه اختصاص ندادن (اما برای چند روز قطعی اینترنت انجام دادند) و بسیاری از
باربری تهران
باربری تهران را مردم شریف این شهر به عنوان شرکتی که بالاترین خدمات را با ارزانترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد می شناسند. حمل بار در درون شهر تهران و همچنین اقصی نقاط ایران از جمله میناب از جمله سرویسهای همیشگی باربری تهران به شمار می رود.
بهترین مسیر باربری تهران میناب
راستش را بخواهید من هرگونه تغییر در آسمان را به خودم می‌گیرم و خیال می‌کنم که آسمان می‌خواهد با این کارها با من صحبت کند! مثلا تابش نور آفتاب که در حال طلوع است و پوستم را نوازش می‌کند یا سرخی چشم‌نواز غروبش؛ انگار می‌خواهد از من دلبری کند و دنبال نگاه عاشقانه‌ی من است. برایم می‌رقصد و من هم لبخند می‌زنم و تماشایش می‌کنم...
تاریخ عکس: دی نود و هفت.
هرگاه خرد کامل شود سخن کم میشود.
خردمند کسی است که زبانش را از غیبت باز دارد.
عاقل ترین مردم از عیب خودش اگاه و از عیب دیگران نا اگاه است .
خردمند ترین مردم در انتقام از مردم نادان سکوت کند.
عاقل ترین مردم کی است که کار های جدی او بیش تر از شوخی هایش باشد
هرکس عقلش کاهش یابد شوخی هایش افزایش می یابد.
از نشانه های خردمند ان است که هرانچه را میداند نمی گوید.
و دیگران را به خاطر اشتباهات خودش سرزنش نمیکند. 
احمق ها با خشم و پرخاشگری واکنش نشان می دهند
باربری تهران
باربری تهران سالهای سال است که به عنوان قدیمی ترین باربری در منطقه هشت شهرداری تهران حضوری فعال و گسترده دارد. این باربری که با نام تجاری نتسان شناخته می شود همواره مورد اعتماد و امین مردم تهران در زمینه حمل بار و خرده بار و اثاثیه ایشان محسوب می شده است.
قدیمی ترین باربری منطقه 8
باربری تهران
باربری تهران پس از سالها فعالیت گسترده در صنعت حمل و نقل کشور به شکل درون شهری در تهران بزرگ و بین شهری از تهران به دیگر نقاط کشور همکنون به عنوان برترین باربری از نظر مردم دست یافته است. حمل بار از تهران به مرند نیز از جمله خدمات ویژه باربری تهران به شمار می رود.

باربری ارزان مطمئن تهران مرند

همراهان عزیز دوم دبستان در تصاویر پایین نمونه سوالات تشریحی درس اول درس هدیه‌های آسمان دوم دبستان را برای شما قراردادیم.
دانش‌آموزان در کنار خودارزیابی می‌توانند با نحوه سوالات امتحانی آشناشوند.
در اینستاگرام نیز با ما همراه باشید.
اینستاگرام دوم دبستان

منبع: قلم چی

همراهان عزیز دوم دبستان در تصاویر پایین نمونه سوالات تشریحی درس اول درس هدیه‌های آسمان دوم دبستان را برای شما قراردادیم.
دانش‌آموزان در کنار خودارزیابی می‌توانند با نحوه سوالات امتحانی آشناشوند.
در اینستاگرام نیز با ما همراه باشید.
اینستاگرام دوم دبستان

منبع: قلم چی

ماه می خواند، آسمان می داند و ابر می بارد. در میان ستارگان همهمه است. فریادی از ماه که سکوت را شکسته، سکوت آسمان که سنگین است و زجه ابرها که بی پایان کشیده می شوند. ماه انتظار تنهایی را می خواند، آسمان انتظار تنهایی را می کشد و ابرها انتظار رفته را می گریند.
کیستی؟
ماه در انحنای سکوت شب کوچه؟
آسمانی نشسته بر لب پنجره پرده کشیده؟
یا ابری در تاریکی اتاق چمبره زده؟
و اما پایان نمی دهم بدون تو، زمین. تو در انتظار چیستی؟ نمی دانی؟ ترسم از همین است. پر
باربری تهران
باربری تهران در سالهای اخیر در بین مردم شریف پایتخت با نامه تجاری نتسان شناخته می شود. این باربری با اعمال تخفیفات استثنایی و کم نظیر ارزانترین قیمتهای حمل بار از تهران به دیگر شهرها از جمله سیرجان را به مشتریان عزیز خود تقدیم می نماید.
حمل ارزان بار تهران سیرجان
برو آسمان خود باش که زمین تو را نمانددو هزار بار مُردی و چنین تو را نماند چه گرفته‌ای ره زیر به سراب و خواب و اوهاممَلِکی و ماهتابی،‌ گِل چین تو را نماند تو که نامدار بودی به جهان روشنی‌هاچه شد این چنین شکستی؟ برو این تو را نماند سر شک ز جان جدا کن به سرشک آفتابیتکاین سَم گلاب‌بوی شکرین تو را نماند برو اوج روح دریاب که کرانه‌ها بگیریفلکت به تاب‌تاب کمرین تو را نماند حلمی از قرارگاه غزلت خطاب آمدبرو آسمان خود باش که زمین تو را نماند
پاورپوینت تحلیل و بررسی محله ی سنگلج، در 26 اسلاید تهیه و تنظیم شده است.
سرفصل های این پاور:-شناخت شهر تهران-وجه تسمیه تهران-تاریخچه شهرتهران-تهران در دوره  فتحعلی شاه-تهران در دوره ناصرالدین شاه-نقشه تقسیمات سیاسی-شناخت محدوده ی مورد مطالعه-کالبد-نظام کالبدی محله سنگلج-کاربری اراضی-سیما و منظر شهری محله سنگلج-بررسی خط آسمان-بررسی تناسبات کالبدی-نشانه ها و نقاط عطف-توده و فضا-فضاهای جمعی،عناصر و مکان های خاطره انگیز و با هویت-نظام سیمای ابن
باربری تهران
باربری سراسری تهران که در میان مردم شریف منطقه شش شهرداری تهران با نام تجاری نتسان شناخته می شود مفتخر است که مناسبت ترین قیمت حمل انواع بار و کالا و اثاثیه را ضمن حفظ کیفیت خدمات ارائه می دهد. پایین ترین قیمت و بالاترین خدمات باربری تهران را به بهترین باربری در کشور بدل کرده است.
مناسب ترین قیمت حمل بار منطقه شش
به عنوان کسی که مدت مدیدی چفیه می انداختم و الآن فقط ملبّس هستم، میگم عمامه خیلی محبوب تره.
برای مثال مردم به چفیه واکنش های بدی نشان می دادند و حتّی گاهی نزدیک بود که به زد و خورد فیزیکی کشیده بشه.
امّا تقریبا هیچکدام از آن ها در ایّام معمم بودن رخ ندادن.

واقعا این بسیجی ها چه کرده اند که یکی از نمادهای دفاع مقدس، تا این حد در بین مردم منفور شده است!!
اصلا آیا تقصیر بسیجی ها بوده؟
Download Tehran 1500,تهران 1500,دانلود انیمیشن تهران 1500,دانلود تهران 1500,دانلود رایگان فیلم تهران 1500 با لینک مستقیم,دانلود فیلم تهران 1500,دانلود فیلم تهران 1500 با کیفیت عالی,دانلود فیلم سینمایی تهران 1500,دانلود مستقیم تهران 1500 با حجم کم,نسخه کم حجم فیلم تهران 1500,
ادامه مطلب
تهرانزنی است هوس‌انگیزکه به ورطهٔ نابودی می‌کشاندعاشقانش راو هر غروببا زیبایی اشمسحور می‌کندمی‌رباید دلِ از عابران غریبه،و چون به بر کشیدمی‌زند خنجر درد،بر پشت تک تک عشاق‌اش...
تهران زنی است هوس انگیزکه پوشیده،زیباترین لباس هایش رااما بر تن داردزخمِ چرک و کثافت ها تهرانزنی است هوس‌انگیزتهرانزنی استاز جنون لبریز... سعید فلاحی (زانا کوردستانی)
خوانندگان عزیز متن زیر را با دقت بخوانید و عکس مربوط به این‌ انشا را در قسمت نظرسنجی ارسال کنید.
هر کجا باشی آسمان و ستارگانش را خواهی دید.ستاره ها همانند پولک های درخشان بر دامن سیاه آسمان چسبیده اند و فقط در شب خودنمایی می کنند.
هرگاه به آسمان می نگرم ، آرامش و انگیزه ای نو و تازه به من باز می گردد و کل وجودم را بازسازی می کند.
بعضی شب ها که پهنه ی آسمان صاف و دل انگیز است و ستارگان با وضوح تمام می درخشند و دیده می شوند من با انگشت و نگاهم آنها ر
در قلبم آتش است. می فهمم کسانی را که بر سر مزار عزیزی محکم بر سر و سینه می کوبند و ناله سر می دهنددرون من هم کسانی هر روز بر سر و سینه می کوبندناله های جگر خراش سر می دهنددلم آشوبی دارد که فرو نمی نشیندبگذریم از دلتنگی که اسبش را لگام زدم تا کی طاقت بیاورم این غم را ؟تا کی صبر کنم این دوری را؟ای همه جان و جهانم تو
"تحریم شدن من به جرم دفاع از مردم دلاور ایران، برای من بزرگترین افتخار است".
ظر نزن منفعل! کدام دفاع؟ درست است که قرار نبود دعوت ترامپ برای رفتن به کاخ سفید را اجابت کنی و درست است که طرف مقابل هم قطعاً واکنش نشان می‌داد، ولی چرا واکنش او در این حد نبود که در صفحۀ شخصی تویترش چیز بنویسد؟ حاصل ۶ سال زن شدن برای آمریکایی‌های لانگ‌کاک این بود که همچنان بتوانند از همان ابزار همیشگی تحریم‌ها استفاده کنند؟ پس نیازی به فکر کردن ندارد که نرفتن به آن
خانه را تکاندم
منتظر بهارم
زمستان با کرسی از خانه ی ما رفت
آسمان های های گریه کرد از صبح تا چند ساعت پیش که خوابش برد
دیگر نمیترسم
نه از زوزه های سگ ها،درشب
نه از رعد و برق و آسمان قلمبه ها
و این یعنی تو نیستی،تو تمام شدی،یک توهم قشنگ و دوست داشتنی و تلخ

*سحرنوشت ۶*آسمان بوسه زد به روی دلتربنا آتنا سبوی دلتیاد تو از خیال شهر گذشتمست شد کوچه‌ها به بوی دلتاستخاره زدم به چشمانتتا شوم گرم گفتگوی دلتکنج خانه، دخیل سجاده ستعاشقت غرق جست و جوی دلتاشهد انک خدای منیاشهدُ روی من به سوی دلتتشنگی در دلم زبان واکردروضه ای خواند با گلوی دلتروضه تا سمت علقمه پیچیدمشکی افتاد روبروی دلت با خودش گفت با غم بسیار:نرود کاش آبروی دلت!بغض سنگین توست باران شدمن بمیرم، چه هاست توی دلت!به خودت میدهم قسم شایدبپذیری
چشم هایم را که باز می کنم هنوز منگ هستم انگار در آسمان هستم و فضای بازی آسمان را حس می کنم احساس فرود نرمی به من دست می دهد و از آسمان انگار به زمین می آیم در آخر وقتی در تشکم می افتم می فهمم کجا هستم به سقف نگاه می کنم که بالای سرم است و فرقی با باقی سقف ها دارد انگار قدیمی تر صمیمی تر یا همچین چیزی است بلند می شوم و تشکم را جمع می کنم کمی کتاب می خوانم و در آن فرو می روم تا صبحانه را با پدرم برادرم خواهرم مادرم مادر بزرگم بخوریم ولی خودمانیم ها صب
#مهاجرت #تهران
یکی از مهمترین دلایلی که در دوران تاریخ سبب مهاجرت مردم به شهرها شده ، امید و آرزوی دست یابی به #شرایط_بهتر مادی است.مانند میلیون ها نفر که در اوایل قرن بیستم به آمریکا و کانادا مهاجرت کردند .
اما پدیده #مهاجرت در #ایران  به نقطه امیدی برای حفظ کرامت انسانی تبدیل شده.زیرا وضعیت بد اقتصادی در شهرستان ها موجب شده مردم از این شهرستان ها به #تهران مهاجرت کنند تا بلکه در این کلانشهر بزرگ بتوانند درآمدی داشته باشند که کرامتشان نزد جام
سفر به شهر بلند ترین آسمان خراش های دنیا با تور کوالالامپور

یکی از مقاصد هیجان انگیز برای سفر کوالالامپور است، این شهر پایتخت کشور مالزی است و پر جمعیت ترین شهر این کشور محسوب می شود .همچنین تور کوالالامپور بهترین تور برای سفر به مالزی می باشد.
سفر به کوالالامپور تجربه ای نو و بسیار ناب و در نوع خود به یاد ماندنی و منحصر به فردی است که می تواند شما را با دنیایی جدید و کاملا متفاوت آشنا کند ؛ در این شهر که بیشترین جمعیتش را مسلمانان تشکیل م
 هه آسمان جان!
غروب میکنی و غرقم میکنی در غُلُوِ ارغوانی هایت که نشسته است تا عصایش را بچرخاند و سیاهی های سادگی هایم را رنگ و جلای تازه ای ببخشد....
انگار که بخواهد بلک راشن را با کوکتل عوض کند 
و خب؛چه فایده وقتی سوبرانی همان سوبرانیست؟؟

ادامه مطلب

نزدیکی ها ی تهران، قلب خاکستری و پر خس این کشور مغموم، جایی که هنوز برهوت نیست اما جنبش شهر به هن هن افتاده است، مرز بین هیجان و سکون، جایی که پیدا کردنش تنها با صدای عود ممکن می شود نه تار، نه سنتور، تنها و تنها یک صدای طنین انداز قوی عود که یک بغض گره خورده پشتش است، درست همان جا که شک می کنید به راه آمده و موسیقی به گریه تان می اندازد، با اولین قطره اشکی که فرو ریخت سرتان را بالا بیاورید و کمی به راست بچرخید درست همان جا دقیقا در اولین نظر، ت

نزدیکی ها ی تهران، قلب خاکستری و پر خس این کشور مغموم، جایی که هنوز برهوت نیست اما جنبش شهر به هن هن افتاده است، مرز بین هیجان و سکون، جایی که پیدا کردنش تنها با صدای عود ممکن می شود نه تار، نه سنتور، تنها و تنها یک صدای طنین انداز قوی عود که یک بغض گره خورده پشتش است، درست همان جا که شک می کنید به راه آمده و موسیقی به گریه تان می اندازد، با اولین قطره اشکی که فرو ریخت سرتان را بالا بیاورید و کمی به راست بچرخید درست همان جا دقیقا در اولین نظر، ت
من موندم!!!
چرا مردم فرانسه که از حقشون دفاع می کنن ، دولتشون به عنوان دیکتاتور معرفی میشه. اما توی ایران مردم که اعتراض میکنن ، میشن اشوب گر؟؟؟؟
اوضاع این روزهای ایران ، تاریخ قبل از انقلاب رو مرور می کنه.
.................
قبل از به اصلاح انقلاب اقابون در زمان پهلوی! وقتی مردم در مورد چیزی اعتراض میکردن ، یکی از حربه های حکومتی این بود که فردی به نام شعبان بی مخ که از گنده لات های تهران بود ، میزاشتن جلوی مردم تا از مردم بر علیه مردم ! استفاده کنن و ای
انتشار کلیپ شعرخوانی اندیشه فولادوند، بازیگر سینما و تئاتر، در چند روز گذشته واکنش‌های متعددی به همراه داشت. بخشی از این واکنش‌ها مربوط به شعری بود که فولادوند در این جلسه خواند. فولادوند که پیش از این در جایزه بدیع‌الزمان فروزانفر به عنوان یکی از برگزیدگان تجلیل شد، در این جلسه بخشی از مثنوی خود را برای حاضران خواند که به دلایل مختلف مورد انتقاد کارشناسان واقع شد و تعجب مخاطبان را به همراه داشت.
ادامه مطلب

پاورپوینت تحلیل برج اسکات سنگاپور
در این فایل برج اسکات واقع در سنگاپور مورد تحلیل قرار گرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت و دارای 12 اسلاید می باشد. این فایل برای رشته معماری تهیه شده است.
مشخصات فایل

تعداد صفحات
12

حجم
4757 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
معماری

توضیحات کامل
پاورپوینت تحلیل برج اسکات سنگاپور

در این فایل برج اسکات واقع در سنگاپور مورد تحلیل قرار گرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت و دارای 12 اسلاید می باشد. این ف
Sky Force 2012,بدون سانسور,دانلود انیمیشن با دوبله فارسی Sky Force 2012,دانلود انیمیشن دژ آسمان با دوبله فارسی Sky Force 2012,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Sky Force 2012,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Sky Force 2012,دانلود فیلم Sky Force 2012 1080p,دانلود کارتون دژ در آسمان,دانلود مستقیم انیمیشن Sky Force 2012 720p,دژ آسمان,دوبله فارسی,
ادامه مطلب
هودر سال ۷۴۸ قمری در خراسان ، هنگامی که در ابتدای سلوک و ریاضت بودم ، خواب دیدم که ایستاده ام و به آسمان می نگرم. در قسمت شمال آسمان مستطیلی به طول ۱۰ متر و عرض حدود ۴ متر بود. در این مستطیل با طلا بر زمینه ی لاجورد با حروف درشتی همه ی مستطیل را نام های (الله) ، (محمد) ، و (علی) پر کرده بود. تمام عالم از نور این شکل و نام هایی که در آن نوشته شده بود ، لبریز گردیده بود. مردم بر پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و اهل بیت او صلوات می فرستادند و من نیز چنین م
نجمه جودکی، مجری صدا و سیما در برنامه ای در واکنش به اتفاقاتی که پیرامون آهنگ سفارشی از یاس افتاد انتقاد کرد. این مجری زن صدا و سیما با اشاره به محبوبیت یاس و کنسرتی که در آن آهنگ سفارشی را می خواند گفت: "وقتی ترانه سفارشی رو این خواننده می خونه خیلی از گروه ها بهشون برمیخوره که چرا این حرف رو زدی؟"
ادامه مطلب
تعمیر پکیج تهران یکی از سرویس‌هایی است که در هر کجای تهران که باشید (شمال، شرق، غرب و جنوب تهران) می‌توانید درخواست خود را به رایگان برای تعمیرکاران پکیج فعال در تهران ثبت کنید. تعمیر و سرویس پکیج تهران شامل تعمیر و تعویض قطعات معیوب، تعمیر برد پکیج، سرویس دوره‌ای پکیج می‌شود. اگر از تعرفه تعمیرات پکیج تهران آگاهی ندارید، نگران نباشید. پس از ثبت درخواستتان قیمت تعمیر و سرویس پکیج توسط سرویس کار پکیج تهران به شما اعلام می‌شود. می‌توانی
#حدیث_مهدوی 
امام صادق(ع)
«یزجر الناس قبل قیام القائم عن معاصیهم بنار یظهر فی السماء و حمره تجلل السماء، و خسف ببغداد و خسف ببلد البصرة، و دماء تسفک بها، و خراب دورها، و فناء یقع فی اهلها، و شمول اهل العراق خوف لا یکون معه قرار».

- «پیش از قیام قائم (ارواحنا فداه) مردم به وسائلی از گناه ترسانیده می شوند:1- به وسیله ی آتشی که در آسمان ظاهر می شود.2- به وسیله ی سرخی فراگیری که آسمان را فرامی گیرد.3- به وسیله ی خسفی در بغداد.4- به وسیله ی خسفی در شهر بصر
مجموعه نوین سازان پاسارگاد بزرگترین تولید کننده انواع راه بند و انواع سیستم های فوق امنیتی و آماده ارایه خدمت به تمامی هموطنان عزیزمان در سراسر استان تهران می باشد.
فروش راه بند اتومات در تهران
فروش راه بند پلاک خوان در تهران
فروش راه بند الکترومکانیک در تهران
فروش راه بند هیدرولیکی در تهران
فروش راه بند تگ خوان در تهران
فروش راه بند پارکینگ در تهران
فروش راه بند امنیتی در تهران
فروش راهبند کف خواب در تهران
فروش راه بند ضد انتحاری در تهران

.
مگذار که عشق، به عادتِ دوست داشتن تبدیل شود.مگذار که حتی آب دادنِ گلهای باغچه، به عادتِ آب دادنِ گل های باغچه بدل شود.عشق، عادت به دوست داشتن و سخت دوست داشتنِ دیگری نیست ، پیوسته نو کردنِ خواستنی ست که خود پیوسته ، خواهانِ نو شدن است و دیگرگون شدن.تازگی ، ذاتِ عشق است و طراوت ، بافتِ عشق . چگونه می شود تازگی و طراوت را از عشق گرفت و عشق همچنان عشق بماند ؟عشق، تن به فراموشی نمی سپارد ، مگر یک بار برای همیشه .جامِ بلور ، تنها یک بار می شکند . میت
(02122118072)✔                                                                                                                      باربری آسمان ،اتوبارآسمان                                                                                                          حمل ونقل باربری آسمان 
باربری و اتوبار در پاسداران تهران ، خیابان گل نبی
آیا می دانستید که خیابان پاسداران که باربری پاسداران خیابان گل نبی در آن نیز واقع شده است پیش انقلاب با نام سلطنت آباد مشهور بوده و مردم تهران و همچنین پاسداران نیز این منطقه را با نام سلطنب آباد  صدا می زدنند ،در حال حاضر این خیابان به عنوان یک خط مرزی بین منطقه های 3 شهرداری تهران و منطقه 4 تهران عمل میکند ، خود پاسداران در منطقه 3 تهران واقع شده است و همچنین جالب است بدانید که جنوب خیابان پاس
یکی از ویژگی‌های جالب بازی Red Dead Redemption 2، پویا بودن جهان و مردم آن است. مردمی که در دنیای بازی با آن‌ها رو‌به‌رو خواهیم شد، همگی کار‌هایی برای انجام دادن دارند و روتین زندگی آن‌ها مشخص است. این مردم فارغ از اینکه شما در نزدیکی آن‌ها باشید یا نه، زندگی معمولی خودشان را در پیش می‌گیرند با این حال، ممکن است حضور شما تغییراتی در این روند عادی زندگی آن‌ها ایجاد کند. به عنوان مثال، اگر به صورت تصادفی تصمیم بگیرید که اسلحه‌تان را به سمت یکی از

❣️بسم الله الرحمن الرحیم ❣️
  زنگ قرآن، زنگ زندگی 
✅ شبکه قرآن و معارف سیما با همکاری وزارت آموزش و پرورش تقدیم می نماید :
آموزش کتاب های درسی قرآن، هدیه های آسمان، پیام های آسمان و دین و زندگی
هر روز از شنبه تا پنجشنبهدر دو نوبت صبح و عصراز شبکه قرآن و معارف سیما
نوبت صبح:       شنبه   زنگ 1️⃣ : آموزش قرآن اول دبستان              زنگ 2️⃣ : انس با قرآن ویژه کودکان پیش دبستان                             یک شنبه زنگ 1️⃣ : آموزش قرآن دوم
شمال شهر تهران مناطق زیادی از تهران را در بر می گیرد . مناطق 1 و 3 از مناطق 22 گانه تهران جزء شمال تهران محسوب می شود .
اقدسیه ، تجریش ، چیذر ، دزاشیب ، ونک ، دروس و ... جزء مناطق شمال تهران به حساب می آیند .
شرکت وانت بار ایرانکس برای خدمت رسانی به اهالی محترم مناطق شمالی تهران اقدام به ایجاد واحد باربری در این مناطق کرده است تا همشهریان بتوانند وسایل و کالاهای خود را با نرخ مناسب و با کیفیت بالا جابه جا کنند .
این مجموعه حتی در روزهای تعطیل به مشتری
در تصویر یک یا بالاما شهری پر رفت و آمد با فضایی پر از هرج و مرج در فصل زیبای پاییز با برگ های رقصان در آسمان و پراکنده بر روی زمین و درختان رنگارنگ که هر کدام رنگی خاص گرفته است می بینیم. درشکه یی که پسرکی جوان آن را با باری می کشد. باد پاییزی می وزد و مردم لباس های گرم پوشیده اند و پشت ویترین های مغازه نیز لباس های پاییزی برای فروش گذاشته اند. کودکان لباس های فرم مدرسه پوشیده اند و مدرسه می روند. مردم کنار خیابان بساط پهن کرده اند و میوه و اجناس
واکنش سردار کمالی به درخواست فردوسی‌پورجانشین منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح به درخواست فردوسی‌پور در برنامه تلویزیونی برای صدور مجوز همراهی سروش رفیعی با تیم ملی فوتبال، واکنش نشان داد.
به گزارش تسنیم، سردار موسی کمالی در واکنش به درخواست مجری برنامه 90 از وی برای صدور مجوز همراهی سروش رفیعی در تیم ملی با تاکید بر اینکه قانون باید برای همه اقشار جامعه به شیوه یکسانی اعمال شود، اظهار داشت: در تجربه قبلی، ستاد کل نیروهای مسلح به دنبال
بنظرم خیلی باکلاسه پست بدون نظر بزاری :)
خب ولی دوست داشتنی تر اینه که نظراتونو ببینم
به تازگی چیز زیادی برای گفتن ندارم .   اما همه چیز داره بهترو بهتر میشه 
به امید بهترین روز :)    (واسه هممنون )

نیست از کوتاهی پرواز بر جاماندنم             تنگنای آسمان بی بال و پر دارد مرا
نخستین روز رزمایش مشترک پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۹۸، صبح پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ با حضور امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی و امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی در منطقه عمومی سمنان برگرار شد.

عکاس: حسین مرصادی/ فارس - آرش میرسپاسی/ باشگاه خبرنگاران - عرفان کوچاری/ تسنیم
ای رمز تو آسمان گرفتهراه تو سپاه جان گرفته
نور تو زمان ستانده از خودموسیقی تو جهان گرفته
راه تو رهی ز آسمان استبر روی زمین کران گرفته
اسم تو بزیستیم و خوش بوداین زیستن امان گرفته
هر کس ز تو گفت کار خود کردوه زین شب گفتمان گرفته
من گفتم و این تو بود در مندر هم ز تو گفتِ مان گرفته
ای اهل ادب چه گویی از ما؟ای جمله خران نان گرفته!
حلمی چو قلم ز ماه بگرفتعشق از نو خط بیان گرفته
موسیقی: Sleep Dealer - The Way Home
قالب ایران قالبی دوستونه زیبا و سایده هست . متاسفانه این قالب در حالب پیش فرض واکنش گرا نیست ولی امروز به دست ما واکنش گرا شده.
پیش نمایش در حالب دسکتاپ
پیش نمایش در حالب مبایل
ویزگی های اضافه شده : واکنش گرا بودن ، اضافه شدن فونت وزیر ، اضافه شدن بالابر بدون جاوا اسکریپت و . . .
ادامه مطلب
من در سرزمینی زاده شده ام که مردمانش سرشار از احساسات و مهربانی اند ، که هم خوب است و هم بد ، از خوبی اش مطلب به فراوان می توان نوشت و اما امان از بدی هایش که تر و خشک را باهم سوزانده و خواهد سوزاند...
یکی از آثار منفی این روحیه را می توان در همین چند روزه که جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ برگزار می شود مشاهده کرد ، آقای کیروش سرمربی تیم ملی ایران جمله ای را می گوید این جمله احساسات مردم را جریحه دار می کند افرادی نظیر جواد خیابانی در تلویزیون ملی با چشم ها
«إِنَّا زَینَّا السَّمَاء الدُّنْیا بِزِینَه الْکوَاکبِ» (الصافات / 6)؛ «در حقیقت، ما آسمان نزدیک را با زیور سیارات آراستیم».

خدای متعال در آیه فوق می فرماید: «آسمان پایین را با کواکب تزیین
کردیم»، در حالی که فرضیه ای که در آن زمان بر افکار و دانشمندان حاکم بود
می گفت فقط آسمان بالا (آسمان هشتم طبق فرضیه بطلمیوس) آسمان ستارگان ثوابت
است. ولی چنان که می دانیم، بطلان این فرضیه اثبات شده و عدم پیروی قــرآن
از فرضیه نادرست مشهور آن زمان، خود م
موضوع انشا: آسمان شب
تاریک شدن زودتر از حد معمول تو زمستون اخرش کار دستمون میده ، اینو من به دوستم گفتم یکم همدیگرو نگاه کردیم شونه هاش رو بالا انداخت گفت:حالا که چى! ما که هر روز اومدیم و تا اخراى شب موندیم چیزیمون نشد ..
ادامه مطلب
نجشنبه 13 تیر 1398
آسمان صاف
بالا: 32° / پایین: 21°

جمعه 14 تیر 1398
آسمان صاف
بالا: 28° / پایین: 21°

شنبه 15 تیر 1398
آسمان صاف

یکشنبه 16 تیر 1398
آسمان صاف

دوشنبه 17 تیر 1398
آسمان صاف
بالا: 28° / پایین: 22°

سه شنبه 18 تیر 1398
آسمان صاف
بالا: 29° / پایین: 20°

چهارشنبه 19 تیر 1398
آسمان صاف
بالا: 27° / پایین: 21°
« متن سرود بچه های ایران » 
ما بچه های ایران / فرزند خاک شیران این مرز پر گهر را / دوست داریم از دل و جاندر قلب مردم ما / یک آسمان سخاوتمهر ومحبت و عشق / جاریست در دالشانآری چنین است زندگی / در خاک پاک ایران وطن . یعنی . روح من وطن . یعنی . عشق منمی سازمت . با دست خود ای بهتر از . جان منوطن . یعنی . روح من وطن . یعنی . عشق منمی سازمت . با دست خود ای بهتر از . جان منما وام دار عشقیم / در محضر شهیدان  آنان که جان شیرین / کردند نثار ایرانفردای این گلستان / روشن تر
۱- قبل از این که ویدیویی منتشر بشه که نشون بده دو موشک شلیک شده، توی اینستا از ملت پرسیدم که چرا دم صبح یکی باید از آسمون فیلم بگیره؟ گفتند دو موشک شلیک شده. پرسیدم چطور فهمیدید؟ جوابی نداشتند.۲- به خاطر این سوال، چندین و چند نفر آنفالو یا بلاک‌ام کردن.۳- من فقط سوال پرسیده بودم. اونا حتی تحمل سوال هم نداشتند. گرچه بعضیاشون هم سعی کردن با دلیل بهم ثابت کنند. بعضیاشون هم موفق شدند و منم قبول کردم.۴- اونایی که حتی تحمل یه سوال و تقاضای جواب منطقی -ب
چه قدر این تصویر و مخصوصا آرامشش را دوست دارم ..
. هرچند امسال نتوانستم خیلی از تنهایی ام با دریا لذت ببرم اما خب باز هم همین که پا در آب دریا نهادم برایم کافی بود
چه قدر دوست دارم ساعت ها در این فضا بنشینم تا آنجا که خورشید از فضای بین آبی دریا و آبی آسمان غروب کند و من همچنان محو تماشای نقطه ای باشم که آبی آسمان با آبی دریا گره می خورد ...
خیلی لذت بخش است ساعت هانظاره گر تازش دریا بر بدن نحیف ساحل  باشی ، در حالی آسمان دایما مقابل چشمانت رنگ عوض
اگر قصد اسباب کشی و جابجایی بار را در تهران دارید و به باربری تهران و اتوبار تهران یا باربری در تهران نیاز دارید ولی نمی‌دانید به کدام یک از باربری‌ ها اعتماد کنید و از کدام شرکت باربری استفاده کنید،
مزیت استفاده از باربری های تهران که در این لیست وجود دارد این است که شما در صورت خسارت دیدن یا دریافت مبالغ خارج از عرف می‌ توانید به اتحادیه باربری در تهران  در خیابان وصال شیرازی مراجعه کنید و علیه آن باربری اقامه دعوا کنید.
شماره تماس

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها